Blog

İlçe Temsilciliklerimiz

 

ADI SOYADI

SENDİKADAKİ GÖREVİ

İLÇESİ

İŞYERİ ADI

TELEFON

1

Hatice Yıldırım

Baş Temsilci

Demre

Hacımusaoğlu Anaokulu

5056834639

2

Serdar Yiğit Tarı

Temsilci Demre Beymelek ş.Abdurrahman Esen İLK. 5052218517

3

Haydar Yalçın

Temsilci Demre Yunus Emre Ortaokulu  

 

         

5

 

     

 

6

Mehmet Özdemir

Baş Temsilci

Elmalı

İbrahim Bedrettin Elmalı Fen Lisesi

5556834013

7

Ahmet Kocakaya

Temsilci

Elmalı

Akçay Ortaokulu

5545470493

8

Hüseyin  Küçükpınar

Temsilci

Elmalı

Akçay İlkokulu

5354197514

9

Mehmet Fidan

Temsilci

Elmalı

Girne İlkokulu

5063717795

10

Ahmet Akgüneş

Temsilci

Elmalı

Girne İlkokulu

5338105440

11

Durmuş Özsoy

Baş Temsilci

Finike

Turunçova Ş.Nurettin tek ortaokulu

5074872898

12

Andaç Çınar

Temsilci

Finike

Halk Eğitim Merkezi

5055277192

13

Doğan Demir

Temsilci

Finike

Finike Cumhuriyet Çok Programlı Lisesi

5063506558

14

Ali Sapmaz

Temsilci

Finike

Gıyasettin Key Hüsrev And.L.

5054438738

15

Esme Çakmak

Temsilci

Finike

Halk Eğitim Merkezi

5056889770

16

Önder Saraç

Baş Temsilci

Kaş

Şehit Öğretmen Ali Boşgelmez İlkokulu

5056834611

17

Emişe Yılmaz

Temsilci

Kaş

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

5063305145

18

Hasan Ardıç

Temsilci

Kaş

Atatürk İlkokulu

5056772968

19

İrem Şenoğlu

Temsilci

Kaş

Kaş Lisesi

5326041252

20

Adem İnce

Temsilci

Kaş

Kalkan İlkokulu

5352123048

21

Nezır Aydın

Baş Temsilci

Kemer

Ünal Aysal Anadolu Öğretmen Lisesi

5324267572

22

E.Aybegüm Cıbıroğlu

Temsilci

Kemer

Göynük İlkokulu

5059039049

23

Burhan Göktaş

Temsilci

Kemer

Kemer Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi

5304668482

24

Levent  Gürz

Temsilci

Kemer

Göynük Fen Lisesi

5056317701

25

Adnan Özdemir

Temsilci

Kemer

Kemer Merkez İlkokulu

5308858698

26

Harun Ekinci

Temsilci Korkuteli Korkuteli İmam Hatip Ortaokulu 5324829210

27

Celil AKGÜN

Temsilci

Korkuteli

Yaşar Sadi Tekin İlkokulu

5337360029

28

Emine Pepe

Temsilci

Korkuteli

İmrahor İstiklal İlkokulu

 5063158608

29

Esra Ekinci

Temsilci

Korkuteli

Fikriye-Ramazan Yalçın İlkokulu

5356040100

30

Veli Pepe

Temsilci

Korkuteli

Hacı Ethem-Şerife Kavukçu Anadolu Lisesi

5073807827

31

Dilek Tunç Gedik

Baş Temsilci

Kumluca

Mavikent Durali Yazıcı İlkokulu

5055044660

 

         

34

Orhan Batal

Temsilci

Kumluca

Mimar Sinan Ortaokulu

5055901456

35

Tankut Sonay Sazlı

Temsilci

Kumluca

Kumluca Gül-Çetin Kaur Anadolu Lisesi

5074739889

36

Hüseyin Ceyhan

Baş Temsilci

Serik

Serik Yunus Emre Anadolu Lisesi

5056735115

37

 

       

38

Fevzi Karaca

Temsilci

Serik

Serik Anadolu Lisesi

5053143816

39

Murat Elma

Temsilci

Serik

Serik Yunus Emre Anadolu Lisesi

5072883764

40

Yeşim Yılmaz

Temsilci

Serik

Serik Anadolu Lisesi

5053836210

 

 

 

ŞUBELER 

ŞUBE ADI ŞUBE BAŞKANLARI KOD TEL.1 TEL.2 FAKS CEP TELEFONLARI
ADANA Ahmet Karagöz 322 458 31 75 459 81 65  457 79 40 505 400 84 09
ADIYAMAN H.Basri Yorulmaz 416 216 80 36   213 61 73 505 469 64 38
AFYON Hüdaverdi Kılınç 272 213 70 63   213 70 63 505 293 65 29
AĞRI Rıdvan Aydın 472 215 91 49   215 91 49 535 237 33 38
ALANYA Hüseyin Erdem 242 519 00 91   519 00 92 530 458 28 80
AKSARAY Şevket Köksal 382 213 90 41   213 90 41 542 485 08 82
AMASYA Serdar Gül 358 212 58 20   212 58 20 505 562 32 96
ANKARA 1 Sultan Saygılı 312 433 45 43 434 32 04 430 05 10 533 51115 59
ANKARA 2 Özgür Bozdoğan 312 419 94 33   419 94 34 5327953489-5330932850
ANKARA 3 Fevzi Yılmaz 312 325 06 04   352 56 92 533 422 21 74
ANKARA 4 Binali Yenilmez 312 271 58 66   271 56 88 505 361 94 08
ANKARA 5 Haydar Karayünlü 312 430 56 90   430 56 91 506 466 32 55
ANTALYA A.Kadir Öztürk 242 247 54 57   247 47 00 505 295 22 59
ARDAHAN Okay Kınık 478       507 254 86 94
ARTVİN Köksal Gümüş 466 212 46 12   212 46 12 505 394 47 47
AYDIN Ali Gün 256 214 82 11 213 46 03 214 82 11 505 805 38 35
BALIKESİR Abdurrahman Bulut 266 244 98 68   244 98 68 541 241 82 83
BARTIN İsmet İpci 378 227 77 05   227 63 33 506 922 09 77
BAYBURT Necip Erel 458 211 44 89   211 46 38 505 674 54 82
BATMAN Aziz Turay 488 214 63 52   214 82 11 506 815 44 47
BİLECİK A. Serdar Birsen 228 212 61 50   212 61 50 505 388 12 18
BİNGÖL Metin Kılıç 426 214 13 69   214 13 69 537 265 75 79
BİTLİS Hüsiyin Güzeledere 434 226 52 26   226 52 26 553 605 13  71
BOLU Erkan Korkmaz 374 217 38 38   217 38 38 541 449 14 34
BURDUR Necdet Tekin 248 234 21 12   234 21 12 505 384 69 63
BURSA Güney Özkılınç 224 223 56 49   223 27 26 505 816 45 32
ÇANAKKALE Telat Koç 286 212 93 45   212 40 68 536 313 88 21
ÇANKIRI Nurcan Yanık 376 213 94 12   213 94 12 532 782 55 51
ÇORUM Mehmet Öztürk 364 224 44 23   224 56 05 505 580 46 32
DENİZLİ Mehmet Dede 258 262 22 18   262 08 32 505 784 93 41
DİYARBAKIR Dilek Adsan 412 223 27 54   229 24 86 530 349 21 63
D.BAKIR 1 ARİN ZÜMRÜT KARAKAYA       553 580 24 40  
D.BAKIR 2 ABDÜLCEBBAR TEKİN       507 709 71 85  
DÜZCE Erdal Seycan 380 523 60 50   512 25 04 505 582 96 94
EDİRNE Salim Enginar 284 213 81 41   213 19 60 537 819 76 59
ELAZIĞ Fuat Koç 424 237 93 48   237 93 48 507 924 71 79
ERZİNCAN Kemal Irmak 446 223 09 32   223 09 32 533 478 97 68
ERZURUM Ferit Ağyürek 442 233 83 33 505 797 49 12 233 83 33 505 392 86 17
ESKİŞEHİR Serkan Demir 222 230 40 97   234 95 40 505 676  41 20
GAZİANTEP Ali Ersönmez 342 220 19 08   231 79 57 505 402 85 72
GEBZE Güngör İrdem 262 641 69 10   646 35 70 533 513 02 64
GİRESUN Hayri Şenel 454 212 32 03   212 32 03 505 581 33 25
GÜMÜŞHANE Fikret Ustaoğlu 456 213 26 99   213 26 99 532 471 68 45
HAKKARİ Süleyman Aşkan 438 211 76 46   211 76 46 505 805 20 95
HATAY Ayhan Erkal 326 216 20 66   216 20 66 505 537 10 51
IĞDIR Gökmen Gürcan 476 227 86 22   227 86 22 505 535 12 14
İSKENDERUN Mustafa Ünsal 326 614 07 37   614 07 37 505 875 95 38
ISPARTA M.Rıfat Gürbüz 246 232 45 21 505 827 24 98 şb 232 45 21 505 808 60 54
İSTANBUL 1 Hüseyin Özev 212 642 15 15 5057186185 şb. 642 15 75 505 773 60 51
İSTANBUL 2 Turgut Yokuş 216 347 37 35 5058309834 347 37 35 532 704 49 04
İSTANBUL 3 Hüseyin Tosu 212 347 71 47   266 56 96 542 810 65 63
İSTANBUL 4 İzzet İldeş 212 563 15 66 0546 563 15 66 563 15 66 505 316 15 75
İSTANBUL 5 Mehmet Aydoğan 216 360 17 11   387 54 92 505 561 89 18
İSTANBUL 6 Mustafa Görkem Dogan 212 245 86 82   249 80 47 532 647 74 66
İSTANBUL 7 M.Emin Kırşanlıoğlu 212 509 33 55   509 33 51 505 674 62 32
İSTANBUL 8 Sevtap Akdağ Karahalı 212 531 04 42   531 04 41 505 524 79 10
İZMİR 1 M.Bahri Akkan 232 489 47 63   425 04 65 505 648 37 75
İZMİR 2 Hasan Ali Kılıç 232 364 27 06 şbcep:5337705090 323 24 68 536 485 95 50
İZMİR 3 Ümit Akıncı 232 425 26 70    446 91 61 530 690 64 11
İZMİR 4 Cevat Düzci 232 374 51 49   339 29 78 505 807 55 56
İZMİR 5 Savaş Candemir 232 452 88 30 448 43 22 452 88 30 505 567 05 69
İZMİR 6 İdil Uğurlu 232 239 23 22   239 23 22 505 261 43 89
K.MARAŞ İsmail Terardıç 344 225 07 23 505 898 88 10 225 07 23 505 261 35 98
KARABÜK Cevat Soylu 370 412 28 58   412 28 58 532 715 21 84
KARAMAN Derya Kart 338 213 64 74   213 64 74 530 433 91 31
KARS Yavuz Özışık 474 212 25 96   212 25 96 532 626 98 10
KASTAMONU Fikret TufanYazıcı 366 212 25 08 5052416366 212 25 08 505 660 16 37
KAYSERİ Ulaş Apaydın 352 222 36 09   231 71 14 546 970 87 78
KİLİS Özgür Çakmak 348 814 47 45   814 47 45 507 437 36 32
KIRIKKALE Yüksel Şahin 318 224 24 32   224 70 31 505 317 13 05
KIRKLARELİ Ramazan Özenç 288 214 31 20   214 31 20 532 606 66 55
KIRŞEHİR Osman Batı 386 212 32 16   212 32 16 505 567 61 34
KOCAELİ Suca Omurca 262 324 66 08   325 98 00 505 806 91 51
KONYA Cebrail Bektaş 332 353 64 40   353 30 88 505 544 44 23
KÜTAHYA Can Develi 274 223 97 07   223 97 07 506 611 74 99
MALATYA Tarık Kaya 422 324 73 38   325 30 47 505 668 20 02
MANİSA Metin Demirel 236 232 98 50 5055898245 şb 237 76 90 505 766 05 79
MARDİN Hamdullah Yıldırım 482 212 94 41   212 94 41 505 645 98 01
MERSİN Sinan Muşlu 324 238 00 61   238 00 61 507 066 75 08
MUĞLA Bilgi Taşkıran 252 212 32 17   212 87 72 532 785 27 20
MUŞ Mustafa Demiraydın 436 212 84 23 212 66 07 212 84 23 505 723 77 95
NEVŞEHİR Mahmut Kaymaz 384 213 42 07   213 42 07 532 512 66 87
NİĞDE M.Emin Bağcı 388 232 47 42 232 33 74  232 47 42 505 854 02 33
ORDU Ahmet İncedere 452 212 30 94   212 30 94 505 450 86 90
OSMANİYE Fahri Göl 328 814 54 67   814 54 67 505 581 83 48
RİZE Ali Cengiz 464 214 12 94   214 12 94 506 699 26 63
SAKARYA Ali Yavuz Köse 264 277 72 26   277 72 26 505 806 89 13
SAMSUN İsmail Yavuz 362 431 06 14 5073034014 234 06 18 505 588 73 57
SİİRT Serdar Batur 484 224 48 22    224 48 22  505 236 53 82
SİNOP Hakan Eker 368 260 07 11 260 13 10 260 13 11 505 761 68 65
SİVAS Önder Doğan 346 223 56 58     225 04 55     223 56 58 537 024 71 30
Ş.URFA Mehmet Keklik 414 314 62 53   314 60 91 542 686 40 49
ŞIRNAK Serhat Uğur 486 216 70 80 216 10 11 216 70 80 541 843 11 81
TARSUS Yasemin Yücel 324 614 26 91   614 26 91 505 654 56 20
TEKİRDAĞ Kamil Sarı 282 260 03 93   260 03 77 505 687 01 65
TOKAT Orhan Gökçek 356 212 76 86 212 01 27 212 76 86 505 826 27 83
TRABZON Muhammet İkinci 462 321 56 90 326 44 13 321 56 90 505 492 92 96
TUNCELİ Hasan Ölgün 428 212 39 16   212 39 16 535 470 14 98
UŞAK Burak Yavaş 276 227 21 74   227 21 74 507 238 19 29
VAN Gülcan Kaçmaz 432 214 61 69   214 61 69 505 795 22 70
YALOVA Cevat Güneş 226 813 24 69   813 24 69 505 293 33 94
YOZGAT  Özgür Altınok 354       506 297 37 77
ZONGULDAK Orhan Yılmaz 372 252 38 41   252 38 41 505659 78 59

 

 

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker